TurkCoder.TK
» Enerji Tasarrufu

Renk seçin:


+90 216 394 90 15

Sosyal Medyada Biz}

Enerji Tasarrufu

enerji-tasarrufu

ATECHDOOR İLE…
Sektörde 15 yıllık tecrübe ve dinamik kadrosu ile soğutma kabinlerinizde enerji tasarrufunuzu en üst seviyede olması cam kapı sistemlerimiz ile mümkün.

MÜKEMMEL SATIŞ – MÜKEMMEL ATMOSFER
Soğutma kabinlerinizdeki cam kapı uygulaması ile marketinizin ortam sıcaklığı normal ortam sıcaklığına ulaşacağından siz müşterilerinize daha rahat ve daha ferah bir alışveriş atmosferi sunacaksınız.
Müşterileriniz soğutma kabinlerinizdeki ürünlerinizi cam kapı uygulaması ile satışa sunulması gereken kabin sıcaklığında tutar ve ürünlerinizin soğutma kabinlerinizde son tüketim günlerine kadar ulaşmasını sağlar.

MÜKEMMEL VE ESTETİK GÖRÜNÜM
Soğutma  kabinlerinizin cam kapı uygulamarını  Ar-Ge  bölümümüzdeki kabinlerinizi tanıyan ve siz müşterilerimiz için maksimum enerji tasarrufu  ve maksimum satış için mühendislerimiz sürekli olarak  çalışmalarını sürdürmektedir.Bunun yanı sıra daha modern, daha estetik, daha ergonomik ve en önemlisi maksimum ürün görselliği için tasarım ekibimizle her geçen gün mükemmel tasarımlarını hayata geçirmektedirler.

YEŞİL ÇEVRE
ATECHDOOR cam kapı uygulamaları ile sadece enerji tasarrufu sağlamış değilsiniz.Aynı zamanda soğutma sisteminizden çevreye yayılan CO2 miktarını minimum seviyeye indirmiş, yeşil çevre için büyük bir adım da atmış oluyorsunuz.

HİJYEN
Kabininize uygulayacağınız cam kapı sistemi ile süper marketinizin ortamında bulunan toz ve/veya bazı yabancı maddeleri de kabinleriniz raflarından uzak tutmuş olursunuz.Müşterilerinize daha güvenli ve hijyenik bir ortamda  alışveriş imkanı sunuyorsunuz.